Biblioteka na wszystkich czeka!

We wtorek 28 lutego 2017 r. uczniowie klasy czwartej Szkoły Podstawowej w Bielczy wraz z Panią Magdaleną Kawa odwiedzili Filię Biblioteczną  w Bielczy. Podczas spotkania zapoznali się z  katalogami bibliotecznymi oraz ze sposobem katalogowania książek. Każdy miał możliwość znaleźć w katalogu on-line książkę, która go interesuje. Dowiedzieli się również wg jakich kryteriów pogrupowany jest księgozbiór oraz zapoznali się z nowościami czytelniczymi. Na koniec, z dużym zaangażowaniem, uczniowie pomogli zreperować uszkodzone książki i oprawić te nowo zakupione, aby mogły dłużej służyć czytelnikom. Spotkanie upłynęło w bardzo miłej atmosferze.

Copyright © 2017 Gminna Biblioteka Publiczna w Borzęcinie. Wszelkie prawa zastrzeżone.