XI DNI GMINY BORZĘCIN - SPEKTAKL TEATRALNY "Wielka ucieczka" ORAZ ZABAWY I ANIMACJE DLA DZIECI

Czwartek 27 lipca to kolejny dzień obchodów XI Dni Gminy Borzęcin zorganizowany przez Gminną Bibliotekę Publiczną oraz Urzad Gminy. Tym razem do zabawy zaprosiliśmy naszych najmłodszych. Główną atrakcją był interaktywny spektakl teatralny pt. „ Wielka ucieczka” przedstawiony przez aktorów teatru „Maska” z Krakowa. Dzięki Tygryskowi i Kangurkowi dzieci przypomniały sobie zasady bezpieczeństwa. To ważny temat szczególnie w czasie wakacji. Bohaterowie wspomnieli o tym , jak należy zachowywać się na drodze, że nie wolno rozmawiać z obcymi, rozpalać ogniska w lesie czy kąpać się w miejscu niedozwolonym. Po spektaklu uczestnicy przenieśli się na Madagaskar, aby w towarzystwie Pingwina i Lwa wziąć udział w przygotowanych zabawach. Dziękujemy Wójtowi Gminy Borzecin Januszowi Kwaśniak za współorganizację, a dzieciom i opiekunom za przybycie.