„Wakacyjna przygoda w bibliotece”

Dobiegły końca wakacyjne zajęcia zorganizowane przez Filię Biblioteczną w Bielczy, które odbywały się w czasie wakacji we wtorki i czwartki pod hasłem „Wakacyjna przygoda w bibliotece”.W programie wakacji z biblioteką odbyły się zajęcia literackie, plastyczne a także ruchowe. Dużo radości sprawiło uczestnikom origami, sztuka składania papieru. Nie zabrakło również różnego rodzaju konkursów czy gier logicznych, zagadek, krzyżówek przy których dzieci ćwiczyły sprawność umysłową oraz innych zabaw ruchowych, podczas których mogły rozładować pokłady energii i świetnie bawić się w grupie.  W czasie wakacji Biblioteka gościła także wielu amatorów gier komputerowych.Spotkania pozwoliły nie tylko miło i ciekawie spędzić czas, ale również pobudzić wyobraźnię i fantazję dzieci. Na zakończenie wakacyjnych zajęć każdy z uczestników otrzymał upominek. Upominki ufundowała F.H.U. NOVUM Sklep Groszek w Bielczy, za co serdecznie dziękujemy.

Copyright © 2017 Gminna Biblioteka Publiczna w Borzęcinie. Wszelkie prawa zastrzeżone.