„Zimowe sposoby na dobrą zabawę”

Tegoroczne ferie zimowe w Filii Bibliotecznej w Bielczy upłynęły pod hasłem „Zimowe sposoby na dobrą zabawę”. W czasie zajęć, które odbywały się we wtorki i środy, dzieci grały w gry planszowe, odgadywały zagadki, malowały ilustracje a także brały udział w różnych zabawach ruchowych. Z okazji Walentynek uczestnicy tworzyli walentynkowe serduszka.  Codziennie udostępniane były również stanowiska komputerowe dla miłośników gier on-line. Atrakcji było wiele, tak że każdy mógł znaleźć coś dla siebie i przyjemnie spędzić czas.