„Światło między oceanami”

„Światło między oceanami” to tytuł jednej z książek omawianych podczas spotkania Klubu Miłośników Książki zorganizowanego przez Gminną Bibliotekę Publiczną w Borzęcinie w poniedziałkowe popołudnie 12.03.2018 r. ”Matka i dziecko” to problematyka poruszana w książkach: „Światło między oceanami” M.L. Stedman, „Najpiękniejsza na niebie” Małgorzaty Warda, „Samotni”  Barbary Kosmowskiej oraz  „Babie Lato”  Danuty Pytlak. Prezentacji w/w publikacji dokonała Pani Elżbieta Kowal. Podczas spotkania nie zabrakło dyskusji uczestników dotyczących powyższego tematu jak również  poezji Pana Jerzego Knapa.