Popołudnie muzyczne - „Wspomnienia z tamtych lat…”

W poniedziałkowe popołudnie 25 lutego 2019 r. w ramach Muzycznego Popołudnia – „Wspomnienia z tamtych lat…” zorganizowanego przez Gminną Bibliotekę Publiczną w Borzęcinie zgromadzili się miłośnicy dobrej muzyki, których powitała kierownik Gminnej Biblioteki Publicznej w Borzęcinie Elżbieta Kwaśniewska.  Wykonawcy –Jerzy Knap, Joanna Rams,  Mateusz Rychlicki zaśpiewali wiele utworów znanych i lubianych piosenkarzy  przy akompaniamencie Jerzego Knapa. Na koncercie nie zabrakło także piosenek i muzyki autorstwa Jerzego Knapa, który ujął wszystkich za serce. Uczestnikom spotkania występ bardzo się podobał, mieli możliwość śpiewania razem z wykonawcami i można było mile spędzić popołudnie, oderwać się od codzienności a przy kawie i ciastku prowadzić rozmowy.