"Przerwany hejnał"

W dniu 26.02.2019 r. w Filii Bibliotecznej w Bielczy odbyło się kolejne spotkanie z polską legendą. Dzieci z miejscowego przedszkola wraz z wychowawczyniami wybrały się do biblioteki aby, tym razem usłyszeć legendę pt. "Przerwany hejnał" Mariana Orłonia. Czytana legenda była smutna, ale dzieciom i tak się podobała. Na pamiątkę spotkania przedszkolaki otrzymały ilustrację legendy do pokolorowania w domu. Następnie zwiedzały bibliotekę, bardzo spodobały się im kolorowe i bogato ilustrowane książeczki na  specjalnie dla nich przeznaczonych regałach. Jak zapowiedziały, następna wizyta w bibliotece już wkrótce. Zapraszamy !