"Przekrętałki, Niedorzeczki, Niedorymki, Odpałeczki..." – Powiatowy Konkurs Recytatorski poezji Joanny Papuzińskiej

Wyróżnienia i III miejsce dla uczestników z Gminy Borzęcin w Powiatowym Konkursie  Recytatorskim poezji Joanny Papuzińskiej.

28 marca 2019 r. w Powiatowej i Miejskiej Bibliotece Publicznej w Brzesku odbył się kolejny etap Konkursu Recytatorskiego poezji Joanny

Papuzińskiej zorganizowany z okazji 80 urodzin poetki. W konkursie wzięło udział 32 uczniów ze szkół podstawowych z powiatu brzeskiego.

Po wysłuchaniu wszystkich występów jury wyłoniło laureatów wśród, których III miejsce przyznano Wojciechowi  Żurkowi (ZS w Borzęcinie).

Komisja przyznała także sześć wyróżnień, które otrzymali m.in.:

Amelia Florczak (ZS w Bielczy),

Zofia Winczakiewicz (ZS w Borzęcinie),

Bardzo serdecznie gratulujemy laureatom i dziękujemy wszystkim, którzy wzięli udział w konkursie.