Wycieczka do kina.

Czytelnicy i sympatycy oraz członkowie Klubu Miłośników Książki  Gminnej Biblioteki Publicznej w Borzęcinie i Filii Bibliotecznej w Bielczy w grupie ponad 50 osób wybrali się autokarem w środowy wieczór 10 kwietnia do kina Planeta w Brzesku na film  „Miłość i miłosierdzie”. Film pokazuje nieznane do tej pory fakty i przybliża widzom narodziny niezwykłego kultu Bożego Miłosierdzia, który zyskał popularność na całym świecie. Niezwykła opowieść o polskiej zakonnicy, siostrze Faustynie – uznanej za świętą przez papieża Jana Pawła II, mistyczce i wizjonerce, która w swoim życiu stanęła przed wykonaniem bardzo ważnej misji. „Spokojne i przepełnione wiarą życie siostry Faustyny Kowalskiej zmienia się pewnego dnia nieodwracalnie. Oczom zakonnicy ukazuje się bowiem Jezus Chrystus, który zleca jej misję głoszenia prawdy o Jego Miłosierdziu i przygotowania świata na jego ostateczne przyjście…..". W filmie „Miłość i miłosierdzie”  wystąpili  m.in. Kamila Kamińska, Maciej Małys, oraz Janusz Chabior. Reżyserem jest Michał Kondrat – twórca m.in.  produkcji „Dwie Korony” poświęconej historii o. Maksymiliana Kolbe.