Wystawa rękodzieła artystycznego

W dniu 11.04.2019 roku Gminna Biblioteka Publiczna w Borzęcinie zorganizowała pierwsze spotkanie      z cyklu „Moje hobby i zainteresowania”. Na wystawie prezentowane były różnorodne formy twórczości: obrazy haftowane Danuty Staśko oraz stroiki dekoracyjne i różne ozdoby świąteczne            z papieru, i wikliny Anny Mika. Obrazy haftowane przedstawiały m.in.portrety, zwierzęta, kwiaty, martwą naturę. Wystawa cieszyła się dużym zainteresowaniem, można było zwiedzając podyskutować z twórcami  na temat eksponowanych prac. Spotkanie przeplatane było muzyką i piosenkami w wykonaniu grającego na gitarze Jerzego Knapa.