Nowości wydawnicze w Bibliotece

Gminna Biblioteka Publiczna w Borzęcinie oraz filie w Bielczy i w Przyborowie wzbogaciły swoje zbiory o nowe pozycje książkowe. Zakup nowości wydawniczych był możliwy do  zrealizowania  dzięki środkom przekazanym przez Wójta Gminy Borzęcin Janusza Kwaśniaka oraz Radzie Gminy w Borzęcinie, za co serdecznie dziękujemy. Na naszych półkach znalazły się m.in. książki takich autorów jak: Bellon A., Child L., Czornyj M., Gołębiewska L., Hołownia S., Kareta M., Karpińska A., Kepler L., Koprowski M. Michalak K., Mróz R.,  Olejnik A., Steel D. …..

Dzięki przekazanym środkom Biblioteka będzie miała możliwość wnioskowania do Biblioteki Narodowej o zakup nowości wydawniczych do bibliotek publicznych w ramach projektu Priorytet 1

Czytelników  zapraszamy do odwiedzania i wypożyczania nowości wydawniczych znajdujących się  w naszych bibliotekach.