PIERWSZE CZYTANKI DLA…

Gminna Biblioteka Publiczna w Borzęcinie serdecznie zaprasza do odwiedzenia naszej Biblioteki lub Filii Bibliotecznych w Bielczy i Przyborowie, które biorą udział w projekcie Mała Książka - Wielki Człowiek zorganizowanym przez Instytut Książki, gdzie Mały Czytelnik (dziecko w wieku 3-6 lat) otrzyma Wyprawkę Czytelnic a w nim wyjątkową książkę w prezencie oraz Kartę Małego Czytelnika do zbierania bibliotecznych naklejek. Naklejkę na Kartę dziecko otrzyma każdorazowo, gdy odwiedzi bibliotekę i wypożyczy przynajmniej jedną książkę z księgozbioru dziecięcego. Na każdego Małego Czytelnika, który zbierze 10 naklejek, czeka imienny dyplom, potwierdzający jego czytelnicze zainteresowania. Realizację programu  rozpoczynamy  już we  wrześniu, zapraszamy rodziców i opiekunów dzieci urodzonych w 2013- 2016 r. do udziału w akcji.

Uczestnictwo w niej jest całkowicie bezpłatne.

Serdecznie zapraszamy do udziału!