„Wakacje jak z obrazka”

W miesiącu sierpniu w Filii Bibliotecznej w Bielczy odbywały się zajęcia wakacyjne dla młodzieży szkolnej pod hasłem „Wakacje jak z obrazka”.Spotkania miały na celu rozwijanie wyobraźni, przygotowanie do współpracy w grupie oraz uczenie zdrowej rywalizacji. Uczestnicy w czasie zajęć układali puzzle, grali w różne gry planszowe, brali udział w zabawach ruchowych. Mogli także wykazać się swoimi zdolnościami manualnymi i plastycznymi prezentując zrobione przez siebie figurki z masy solnej. Udostępniane były również stanowiska komputerowe dla spragnionych gier i nowinek ze świata. Niestety wszystko co dobre, szybko się kończy i nastał czas pożegnania.Dla wszystkich wspólnie spędzony czas pozostanie na długo w pamięci,  wesołym wspomnieniem na zbliżające się długie jesienne wieczory.