„Gdzie książki, tam mądrość”

W poniedziałek 16 września w Filii Bibliotecznej w Bielczy po raz kolejny spotkali się sympatycy Klubu Miłośników Książki. W miłej i sympatycznej atmosferze dyskutowano o najnowszej książce poety Józefa Barana „ Stan miłosny… przerywany”. Omówiono także Trylogię Autorską Katarzyny Michalak „Pisarka”, „Zagubiona” i „Marzycielka”. Bohaterką tych powieści jest Weronika, kobieta o wyjątkowym pechu. Ilekroć wydaje jej się, że wszystko jest już dobrze, zaraz spada na nią kolejny cios. Aby całkiem odciąć się od przeszłości i zacząć wszystko od nowa postanawia zmienić imię na Ewa. Niestety Michalak nie ma dla swojej bohaterki litości i po raz kolejny wystawia ją na szereg najtrudniejszych prób. Mimo wszystko Ewa nie przestaje marzyć.

Na spotkaniu można było również wypożyczyć nowości ostatnio zakupione do biblioteki. Wszystkim obecnym serdecznie dziękujemy za udział.