Zasłużona emerytura

Z końcem sierpnia br. na zasłużoną emeryturę przeszła wieloletnia pracownica Gminnej Biblioteki Publicznej w Borzęcinie Pani Anna Szafraniec. Okolicznościowe spotkanie zorganizowane przez przyszłą emerytkę było okazją do złożenia podziękowań i gratulacji za trud wieloletniej pracy. Anna Szafraniec przepracowała w Gminnej Bibliotece Publicznej w Borzęcinie 40 lat. Od 1 października 1981 roku do 29.02.1984roku pracowała na stanowisku bibliotekarza, od 1.03.1984roku do 30.04.1993 roku pracowała jako Kierownik GBP w Borzęcinie, od grudnia1990 roku była zatrudniona jako starszy bibliotekarz.
- Dziękuję za wieloletnią i znakomitą pracę, profesjonalizm oraz ogromne zaangażowanie na rzecz rozwoju czytelnictwa i kultury gminy Borzęcin. Jestem przekonana, że czas poświęcony realizacji zawodowych planów i przedsięwzięć przyniósł Pani wiele osobistej satysfakcji. Proszę o przyjęcie życzeń szczęścia oraz wszelkiej pomyślności a także zadowolenia z podejmowania kolejnych wyzwań w życiu prywatnym. Aby nie opuszczał Pani dobry humor, by nadal otaczała Panią życzliwość ludzi i żeby znalazła Pani czas dla siebie, na pielęgnowanie swoich pasji i zainteresowań - podkreśliła Elżbieta Kwaśniewska, Kierownik GBP.