Zapraszamy do udzia³u w konkursie

I edycja konkursu dla czytelników bibliotek w woj. ma³opolskim

?Z jakim Pisarzem lub Pisark± wyruszyliby¶cie w trasê i dlaczego??

Drodzy Czytelnicy, drogie Czytelniczki zapraszamy do udzia³u i wskazanie naszej biblioteki !

Czy zdarzy³o siê Wam pokonywaæ wyj±tkowo d³ug± trasê i z pomoc± ksi±¿ek zwalczaæ nudê? Je¶li tak, wyobra¼cie sobie, ¿e trasa jest naprawdê bardzo d³uga, a Wy nie mo¿ecie oderwaæ oczu od drogi. Tak w³a¶nie wiêkszo¶æ czasu spêdzaj± osoby pracuj±ce w transporcie, zw³aszcza przewo¼nicy ? w trasie (czêsto liczonej w tysi±cach kilometrów!), zdani na radio i audiobooki. Idealnie by³oby, gdyby zamiast audiobooków w trasê mo¿na by³o zabraæ Pisarza lub Pisarkê i d³ugie godziny w drodze po¶wiêciæ na dyskusje o losach bohaterów? Macie pomys³, kogo Wy zabraliby¶cie ze sob±? Je¶li tak, zapraszamy do udzia³u w konkursie!

Zasady:

1. Pu¶æcie wodze wyobra¼ni i odpowiedzcie na pytanie: ?Z jakim Pisarzem lub Pisark± wyruszyliby¶cie w trasê i dlaczego??.
  2. Odpowied¼ wraz ze skanem wype³nionego formularza zg³oszeniowego prze¶lijcie na adres: Adres poczty elektronicznej jest chroniony przed robotami spamujÄ…cymi. W przeglÄ…darce musi być wÅ‚Ä…czona obsÅ‚uga JavaScript, żeby go zobaczyć. , w tre¶ci maila wpisuj±c ?Konkurs dla czytelników ma³opolskich bibliotek?
  3. W konkursie mog± wzi±æ udzia³ wszyscy czytelnicy bibliotek z województwa ma³opolskiego.
  4. Na pytanie konkursowe mo¿na odpowiedzieæ w jêzyku polskim lub angielskim.
  5. Na Wasze prace czekamy do 13 listopada 2020.

Nagrody:

- 500 z³ dla Autora lub Autorki najciekawszej odpowiedzi

- 500 z³ dla biblioteki (lub filii) wskazanej przez Laureata/kê ? na zakup nowych pozycji do ksiêgozbioru

Forma pracy:

- tekstowa ? maks. 1200 znaków bez spacji; format doc/docx/pdf

- graficzna ? zdjêcia lub grafiki; format jpg/png/pdf; ³±czna waga maks. 6 MB

- wideo ? maks. 1 minuta

Na Wasze zg³oszenia czekamy do 13 listopada 2020.

Zwyciêska praca zostanie opublikowana na naszym blogu transportowym lub jego angielskim odpowiedniku: https://clicktrans.com/blog/.

Wiêcej informacji (w tym formularz zg³oszeniowy) i regulamin konkursu znajdziecie na stronie: https://clicktrans.pl/info/konkurs-dla-czytelnikow-malopolskich-bibliotek.

Organizatorem konkursu jest serwis transportowy Clicktrans.pl, pomagaj±cy osobom szukaj±cym transportu niestandardowych rzeczy znale¼æ odpowiednich przewo¼ników, a przewo¼nikom ? zdobywaæ nowe zlecenia transportowe.

Copyright © 2024 Gminna Biblioteka Publiczna w Borzęcinie. Wszelkie prawa zastrzeżone.