Nowo¶ci ksi±¿kowe w Bibliotece! Serdecznie zapraszamy! :)

Na jesienne i zimowe d³ugie wieczory zapraszamy do Biblioteki po dostêpne ju¿ nowo¶ci ksi±¿kowe z beletrystyki, literatury faktu oraz dzia³u popularnonaukowego. W kryterium doboru literatury kierujemy siê zapotrzebowaniem naszych czytelników kupuj±c kolejne tomy ulubionych serii, powie¶ci obyczajowe i  kryminalne, thrillery, biografie, reporta¿e oraz literaturê podró¿nicz± i historyczn±.  Ksiêgozbiór zosta³ uzupe³niony tak¿e o powie¶ci dla dzieci i m³odzie¿y oraz lektury szkolne.

¦rodki na zakup ksi±¿ek nasza Biblioteka po raz kolejny pozyska³a sk³adaj±c wniosek do Biblioteki Narodowej w ramach Wieloletniego Programu ?Narodowy Program Rozwoju Czytelnictwa? Priorytet 1- Zakup nowo¶ci wydawniczych do bibliotek publicznych na rok 2020r. ze ¶rodków Ministerstwa Kultury i Dziedzictwa Narodowego oraz Bud¿etu Gminy przekazane przez Radê i Wójta Gminy Borzêcin.

Zapraszamy do naszych Bibliotek i ¿yczymy przyjemnych chwil  spêdzonych z ksi±¿k±.

Copyright © 2024 Gminna Biblioteka Publiczna w Borzęcinie. Wszelkie prawa zastrzeżone.