Gminny Konkurs na wykonanie ekologicznej ozdoby choinkowej.
Gminny Konkurs na wykonanie ekologicznej ozdoby choinkowej.

Gminny Konkurs Plastyczny

?Ekologiczna ozdoba choinkowa"

Regulamin konkursu:

Organizatorem konkursu jest Gminna Biblioteka Publiczna w Borzêcinie oraz Filie Biblioteczne w Bielczy i Przyborowie.

Cele konkursu:

1. Rozwijanie talentu artystycznego w¶ród dzieci i m³odzie¿y.

2. Prezentacja twórczo¶ci artystycznej czytelników bibliotek.

Warunki uczestnictwa:

1. Konkurs przeprowadzany jest w dwóch kategoriach wiekowych:

- dzieci           7-10 lat

- m³odzie¿     11-15 lat

2. Zadaniem konkursowym jest zrobienie ozdoby choinkowej np. bombka, zawieszka lub inne z naturalnych surowców (np. szyszki, orzechy, ga³±zki, ¿o³êdzie itp.).

3. Do pracy nale¿y do³±czyæ zgodê rodziców lub opiekunów prawnych na udzia³ dziecka w konkursie i przetwarzanie danych osobowych i wizerunku dziecka (za³±cznik 1)

Kryteria oceny

Prace bêd± oceniane pod wzglêdem:

- zastosowanie materia³ów ekologicznych,

- staranno¶æ i estetyka wykonania,

- pomys³owo¶æ i oryginalno¶æ pracy.

Termin przyjmowania prac:

-  pracê podpisan± nale¿y dostarczyæ osobi¶cie do Biblioteki do 15 grudnia 2020r.

- dok³adny termin og³oszenia wyników zostanie podany na stronie internetowej Biblioteki oraz Facebooku Organizatora.

Informacje dodatkowe:

1. Autorzy najlepszych prac otrzymaj± nagrody.

2 .Prace zg³oszone do konkursu przechodz± na w³asno¶æ Organizatora Konkursu.

3. Przyst±pienie do konkursu oznacza akceptacjê niniejszego regulaminu.

4. Szczegó³owych informacji udzielaj± bibliotekarze GBP w Borzêcinie i Filiach.

Borzêcin tel. 14 684 60 02  Bielcza tel.14 684 76 77; Przyborów tel. 14 684 71 59

Ochrona danych osobowych

1. Administratorem podanych danych osobowych jest Gminna Biblioteka Publiczna w Borzêcinie, 32-825 Borzêcin562

2. Dane osobowe przetwarzane s± w celu przeprowadzenia konkursu, w zwi±zku z wydaniem nagrody oraz promocj± dzia³alno¶ci Organizatora.

3. Wyja¶nieñ w sprawach zwi±zanych z danymi osobowymi udziela Inspektor Ochrony Danych : email Adres poczty elektronicznej jest chroniony przed robotami spamujÄ…cymi. W przeglÄ…darce musi być wÅ‚Ä…czona obsÅ‚uga JavaScript, żeby go zobaczyć. , tel.14 68 46002

Za³±cznik Nr.1 Karta zg³oszenia

Copyright © 2024 Gminna Biblioteka Publiczna w Borzęcinie. Wszelkie prawa zastrzeżone.